Služby

Modernizace a opravy
výrobních linek

Zajišťujeme opravy a modernizace výrobních linek nebo dodávky kompletní elektročásti pro nově instalované technologie na klíč.

depositphotos 50697051 stock photo paper enterprise production line 4 | Modernizace a opravy výrobních linek

Proč uvažovat o modernizaci?

Elektro část stroje obvykle morálně zastará mnohem rychleji než dobře udržovaná strojní část. K úvahám o výměně řízení stroje pak mohou vést důvody jako náhodné výpadky stroje bez zjevné příčiny, špatná dostupnost náhradních dílů nebo nevyhovující a zastaralé možnosti diagnostiky stroje.

Na jaké technologie se zaměřujeme?

Zaměřujeme se především na stroje, které vyrábí produkty z nekonečného pásu zejména v papírenském, hutním, strojírenském a textilním průmyslu. Jedná se například o papírenské stroje, převíječky a řezačky papíru, válcovací linky pro válcování za tepla nebo za studena, dělící linky, linky na úpravu technických tkanin, drátotažné linky, převíjecí linky a jiné.

Co pro vás zajistíme?

V rámci inženýringu pro vás navrhneme kompletní novou elektro část stroje – nadimenzujeme nové motory včetně převodovek, navrhneme vhodnou sestavu měničů, vyspecifikujeme řídicí systém a navrhneme nový systém pro ovládání, diagnostiku a vizualizaci stroje. Vše s ohledem na váš stávající provoz a na plánovaný rozsah investice.

Projekt zpracujeme v rámci projektové dokumentace, navrhneme řídicí struktury regulovaného pohonu, aplikační software PLC a vizualizace, zajistíme montáž, zprovoznění a servis.

Jsme tu s Vámi už 30 let

Od roku 1992 jsme realizovali stovky úspěšných projektů. Naše reference vám rádi představíme osobně.

Rectangle 11 | Modernizace a opravy výrobních linek

Uvažujete o modernizaci Vaší výrobní linky?

Napište nám nebo zavolejte a domluvíme si nezávaznou konzultaci.

bg banner | Modernizace a opravy výrobních linek